Mapa stránek

Ubytování Šumperk

Vaše levné ubytování v Šumperku

Česky English Deutsch Polski

↓ Skočit na obsah ↓Nacházíte se: Úvod » Kontakt

Kontakt

Kontaktní informace

Ubytovna Haso na mapě
Zobrazit ubytovnu na detailnější mapě

Ubytovna Haso
Langrova 37
78701 Šumperk

Telefon: +420 603 521 097
E-mail: sdruzeni@cbox.cz

Jak se k nám dostanete

Autem: Od Hradce Králové, Olomouce: jeďte směrem na Rudu na Moravě. Kruhový objezd – směr Ruda na Moravě, stále rovně, po cca 1.500 m dojedete na světelnou křižovatku. Ubytovna se nachází po pravé straně křižovatky - rohový dům, v přízemí prodejna textilu. Zde můžete zaparkovat před vraty ubytovny nebo na parkovišti na protější straně ulice. Viz mapa!
Od Ostravy, Jeseníku, Uničova: jeďte směrem na Hradec Králové – od kruhového objezdu postupujte stejně jako v předcházející variantě.

Vlakem, autobusem: Od nádraží můžete využít linku městské dopravy MHD č. 3 a vystoupit na zastávce Temenická – Mountfield. Ubytovna je vzdálena asi 50 m ve směru jízdy (rohový dům, v přízemí prodejna textilu). Půjdete-li od nádraží pěšky, projděte kolem supermarketu Penny na Hlavní třídu a u obchodního domu zahnete doleva pokračujte po hlavní třídě k hlavní poště. U pošty odbočte doleva směrem z kopce dolů až na světelnou křižovatku. Ubytovna se nachází na protější straně křižovatky (rohový dům, v přízemí prodejna textilu). Viz mapa!

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje* Takto označené položky je nutné vyplnit!


copyright © Ubytování Šumperk ~ aktualizace: 02. 07. 2012 ~ Webdesign: Jiří Patermann